Nasledujte nás na Facebooku

Nejprodávanější produkty

KOLOIDNÍ STŘÍBRO 30ml 22pm Zobrazit větší

KOLOIDNÍ STŘÍBRO 30ml 22pm

Nový produkt

  • Přírodní dezinfekce 

  • Kvalitní tvrzené lekárenské sklo 

  • Akce 3+1ZDARMA 

Více informací

99,00 Kč s DPH

Více informací

Koloidní stříbro je vodný roztok kationtů stříbra (Ag+).

Jedná se o nanočástice čistého metalického stříbra, rozptýlené v čištěné vodě (H2O) Aqua Purificata. Antimikrobiální účinky Koloidního stříbra a forma roztoku umožňují jeho využití v široké řadě případů. Nabízená balení a speciální aplikátory usnadňují aplikaci roztoku stříbra na pokožku nebo sliznici.

Přírodní antimikrobiální přípravek s obsahem stříbrných částic, určený pro čistění a regeneraci nejen problematické pleti. Přispívá k normální funkci pokožky a jejímu mladistvému vzhledu. Baleno v praktických tmavých skleněných lahvičkách určených pro farmaceutický průmysl o objemu 30 ml . Ideální jako příruční sprej do kabelky, aktovky či cestovní tašky.

Vyrobeno v České Republice 

Atestováno kontrolní laboratoří .

Nevhodné pro osoby trpící alergií na stříbro .

Použití Koloidního stříbra: - čistění a regenerace problémové pleti - na pokožku se sklonem k plísňovým onemocněním - při projevech vnitřního onemocnění na pokožce - zklidnění pokožky při podráždění a zvýšené citlivosti na okolní vlivy - snižování sekrece kožního mazu - omezení nadměrného pocení

Složení přípravku: Koloidní stříbro je čisté metalické stříbro (Ag+), suspenzované (rozložené a rozptýlené) v čištěné vodě (H2O) Aqua Purificata. Velikost částic je v řádu nanometrů.

Koloidní stříbro uchovávejte v rozmezí od 5 do 25 °C. - Neskladujte v chladničce, rozhodně nezmrazujte! - Uchovejte dobře uzavřeno a na temném místě. 

Chraňte před intenzivním a dlouhodobě působícím magnetickým polem (mikrovlnná trouba, televize, router, PC). 

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy pouze texty v souladu s novou legislativou.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

KOLOIDNÍ STŘÍBRO 30ml 22pm

KOLOIDNÍ STŘÍBRO 30ml 22pm

  • Přírodní dezinfekce 

  • Kvalitní tvrzené lekárenské sklo 

  • Akce 3+1ZDARMA 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: